KONST / Litografier / Färglitografi 11466172
nr 1146 6172
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Husvägg i San Augustin, 344/360, stämpelsignerad, 38x48
måndag 27 november 2017
kl 18:31:31
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson